Modele anatomiczne nie tylko do nauki anatomii, jednak także weterynaryjne.

Modele anatomiczne możemy kupić w specjalistycznych sklepach. Choć nie są to tylko modele anatomiczne poszczególnych elementów ciała na których edukują się przyszli lekarze także poznają anatomie. Występują również modele anatomiczne zwierząt, które służą do edukacji lekarzy weterynarii. Wbrew pozorom wybór modeli anatomicznych jest szczególnie ogromny. Najbardziej rozpowszechnione są zaawansowane fantomy kota do edukacji resuscytacji krążeniowo-oddechowe. Uczniowie mogą się na nich nauczyć:

  • różnych technik RKO
  • bandażowania
  • nakłuć żylnych w paru miejscach.
  • treningu anestezjologicznego,
  • reanimacji usta – pysk,
  • umieszczenia rurki intubacyjnej,
  • wentylacji ręcznej
  • uciski klatki piersiowej.

Są to modele anatomiczne, na jakich można naprawdę sporo się nauczyć. Możemy jednocześnie zakupić ale i zdecydowanie tąż np łapkę psa do wiedzy robienia zastrzyków i wkłuć dożylnych. Istnieją one dużo precyzyjnie odzwierciedlone, dzięki czemu uczeń w prosty sposób nauczy się praktycznie wykorzystać swoją wiedzę. Osteoporoza, myślicie, że to przypadłość tylko ludzi niestety nie. Modele anatomiczne, które przedstawiają przebieg choroby oraz jego poziomy u psa. Składa się on w sumie z 4 modeli. Pierwsze modele anatomiczne przedstawiają zdrowe kolano ze wszystkim formami jak stawy itd. Kolejne przedstawiają zwyrodnienie stawów od najmniej dotkniętego chorobą do etapu bardzo zaawansowanego. Modele anatomiczne stomatologiczne zwierząt. Należą one do również szczególnie ciekawych oraz interesujących. Co łączą: Sztuczne zęby i kości otoczone miękką gumą oraz wyposażony jest w uchwyt i skrzydło oraz dwa zestawy szczęk. Posiada wymienny zestaw RTG i zestawy do scalingu. Te modele anatomiczne są niezwykle ciekawie zrobione oraz pozwalają przyszłemu weterynarzowi zrobienie doskonałego zbadania i wyczyszczenie jamy ustnej. Posiadają również ramię mocujące, dzięki czemu potrafimy pysk psa zlokalizować w każdym miejscu także nauczyć się wykonywać zabiegi.
Tak jak i u ludzi modele anatomiczne zwierząt potrafią być zwiększone.

Niektóre zwierzęta są tak subtelne i by odtworzyć ich elementy należny je powiększyć. Takim przypadkiem może być przykład głowy komara. Jest on zwiększony aż 80 razy. Przedstawia on formy aparatu gębowego kłująco-ssącego. Inne modele anatomiczne powiększane to np mrówka 30x powiększona. Znakomicie kształtuje się do celów demonstracyjnych lub pokazowych. Barwne modele anatomiczne potrafimy zakupić np jako typ stopy konia. Są on w paru wariantach i jest zrobiony jako model 3d. Jak postrzegamy modele anatomiczne zwierząt cieszą się również znacznie dużym zainteresowaniem. Asortyment jest wprost ogromny. Jeśli nie zajdziemy – modele anatomiczne, jakie nam pasują zawsze potrafimy złożyć swoje zamówienie. Wtedy modele anatomiczne są wykonywane dla nas biorąc pod uwagę to co dla nas najważniejsze. Musimy jednak mieć, iż takie modele anatomiczne nie będą podlegać zwrotom. Jednak wybierajmy sprawdzone i reklamowane spółki, jakie są od lat na krajowym rynku.

Możesz również polubić…